Latgarden - Cenas dārza un citiem darbiem. Dārza labiekārtošanas darbi Jūrmalā un tās apkārtnē. Zāles pļaušana Zāles pļaušana ar trimmeri Zālāja ierīkošana Teritorijas, zālāja un apstādījumu kopšana, mēslošana pēc ziemas Zālāja piesēšana Dārza dizains Apstādījumu ierīkošana Apstādījumu kopšana, ravēšana Dārza miglošana Fasādes mazgāšana Jumta tīrīšana Lietus notekcauruļu tīrīšana Bruģa tīrīšana Bruģa labošana Žoga tīrīšana Žoga krāsošana Logu tīrīšana Dzīvžogu griešana, veidošana Dekoratīvo koku veidošana Augļkoku un krūmu kopšana, vainagošana Lapu grābšana Īpašuma apsaimniekošana Palīgdarbi

Specializētie pakalpojumi

jumtu tīrīšana

Veicam visa veida jumtu tīrīšanu, pamatā izmantojot augstspiediena tīrīšanas iekārtas. Cīņā ar sūnām un aļģēm izmantojam Latvijā ražotu BIO ķīmiju, kura neapdraud piemājas apstādījumus un mājdzīvniekus.


vairāk
bruģa tīrīšana

Tīram bruģakmens, koka bruģa, betona flīžu u.c. materiālu virsmas, izmantojot augstspiediena tīrīšanas iekārtas un nepieciešamības gadījumā, lai likvidētu eļļas, cementa vai krāsas traipus izmantojam atbilstošu ķīmiju. Pēc virsmu tīrīšanas veicam šuvju atjaunošanu.
vairāk

Cenu lapa

Dārza dizains

Zālājs

Apstādījumi

* Cenā nav iekļauta atkritumu izvešana

** Cenā nav iekļauti materiāli darba izpildei

*** AAL - Augu aizsardzības līdzekļi